304 Kalite
Paslanmaz çeliğin temel çeşididir 400 dereceye kadar yüksek oksidasyon sağlar. Mekanik direnç ve sürtünme mukavemeti çok iyidir. Mutfak eşyaları, ev aletleri , petro-kimya sektörü, gıda sektörü, otomotiv sanayi, eşanjör ve boyler üretimi.

304 L
304 kalite paslanmaz çeliğin düşük karbonlu versiyonudur. Kağıt sanayi, süthane ekipmanları, sabun sanayi, deri sanayi, kimya endustrisi, ısı değiştiriciler.

321
Bünyesindeki titan ilavesi ile korozyona karşı mukavemeti arttırılmıştır. Rezistanlar, egzost boruları, havacılık endüstrisi, bira fabrikaları, kimya endüstrisi.

316
600 dereceye kadar sıcaklıklara dayanıklıdır. Mekaniksel kopma ve büzülme mukavameti oldukça iyidir. Bünyesindeki molibden dolayı oksidasyon ve asitlere dayanıklıdır. Kimya, petro-kimya endüstrisi, buhar kazanları, ısıya mukavim eşanjörler, çeşitli kazan uygulamaları.

316 L
316 kalite paslanmaz çeliğin düşük karbonlu versiyonudur. 400 dereceye kadar sıcaklıklara dayanır. Kimya, petro-kimya endüstrisi, kağıt endüstrisi, nükleer mühendislik, süthane ekipmanları.

316 Ti
316 kalite paslanmaz çeliğpin titanyumlu versiyonudur. Yüksek sıcaklık ve oksidasyon mukavemetine sahiptir. Kimya, petro-kimya endüstrisi, pompa ve kompresör parçaları, kazanlar, fırınlar ve ısı değiştiricileri.

309 S
1050 dereceye kadar sıcaklıklarda oksidasyon mukavemeti yüksektir. Yüksek sıcaklıklığa dayanıklı ekipmanların ve parçaların üretiminde.

310
1100 dereceye kadar sıcaklıklarda oksidasyon mukavameti yüksektir. Fırın parçaları ve yüksek sıcaklıklara dayanıklı ekipmanlar, kimya, petro-kimya endüstrisi.

310 S
İyi yüzey görünümü sağlar, nikel içermediğinden mıknatıslanabilir. Dekoratif amaçlı kullanımlar, parlak yüzeylere uygulanabilinir.